UDOSTĘPNIJ

Jeden z internautów podzielił się swoją refleksją na temat fałszowania wyborów. Autor coraz bardziej popularnego filmu na Youtube jest przekonany, że zagłosował na kandydatkę Ruchu Narodowego Paulinę Mocarską. Według opublikowanych wyników, kandydatka nie otrzymała ani jednego głosu.

Należy jednak zaznaczyć, że głos mógł być oddany nieprawidłowo i zostać uznany za nieważny.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułUSA: Zniszczono mural z polskimi powstańcami. Polonia oburzona
Następny artykułPOwyborczy kac
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

23 KOMENTARZY

  1. Dowód byłby, gdyby nagrał jak prawidłowo zaznacza kandydata i wrzuca do urny – oczywiście dokumentując tym samym, że głosowanie odbyło się w tym miejscu. Szkoda, że tego nie uczynił, bo mogłoby być ciekawie po rozdmuchaniu tego incydentu. :]

  2. Dowód byłby, gdyby nagrał jak prawidłowo zaznacza kandydata i wrzuca do urny – oczywiście dokumentując tym samym, że głosowanie odbyło się w tym miejscu. Szkoda, że tego nie uczynił, bo mogłoby być ciekawie po rozdmuchaniu tego incydentu. :]

  3. raczej nagrać, całość od momentu wzięcia karty od komisji aż po wrzucenie do urny, każdy inny dowód może być przez lewaków uznany za nieważny, ze względu na szansę dopisania czegoś, poza nagraniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ