UDOSTĘPNIJ

Ostrzegaliśmy, że sytuacja na Białorusi coraz bardziej się zaostrza. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, że zaczął się prawdziwy kryzys, sytuacja wymyka się spod kontroli, a w zaprowadzanie porządku angażowane są coraz większe siły policji używającej coraz brutalniejszych metod. Władza w przerażający sposób rozbija pokojowo nastawionych demonstrantów, w tym emerytów i kobiety. 

Białoruski kocioł tylko czeka na eksplozję, szczególnie że prezydent Łukaszenka traci już cierpliwość. Na ulicach dzieją się dantejskie sceny, trwają masowe aresztowania. Zwolennicy opozycji są już siłowo usuwani z ulic, a demonstracje rozbijane.

Pojawiły się doniesienia, że wkrótce przywódca Białorusi wyłączy dostęp do internetu, ale póki co do sieci już zaczęły trafiać nagrania, które przypominają to co działo się kilka lat temu na Ukrainie.

Nagrania pokazują brutalność i bezwzględność służb, które nie okazują litości nawet starszym osobom i kobietom. W ruch idą pałki, gaz i armatki wodne.

Film jest przerażający. Można go obejrzeć poniżej. Jeśli nie wyświetli się od razu, sugerujemy odświeżyć stronę. 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOstatnie nagranie Zarzecznego. Przewidział w nim swoją rychłą śmierć (VIDEO)
Następny artykułSzydło ma dość, chciała się podać do dymisji. Jest odpowiedź ministra
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również