UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

W rosyjskim mieście Strunino doszło do przerażających scen z udziałem czteroosobowej rodziny. Mężczyzna wyrzucił z czwartego piętra dwójkę swoich dzieci, potem skoczyła jego żona a na końcu on sam. Wszystko, by ratować się przed płomieniami. 

W bloku, w którym mieszkała czteroosobowa rodzina doszło do pożaru przez nieuwagę jednej z sąsiadek. Gdy głowa rodziny zorientowała się, że ich dom się pali było już za późno na ucieczkę klatką schodową gdzie na dobre szalał ogień.

Mężczyzna niewiele myśląc postanowił ratować swoją rodzinę drogą przez okno. Nie powstrzymało go nawet to, że ich mieszkanie znajdowało się aż na czwartym piętrze. Najpierw wyrzucił przez okno dwójkę swoich dzieci, potem skoczyła jego żona a na końcu on sam.

Dzięki pomocy sąsiadów, którzy po kolei łapali skaczących w rozciągnięte prześcieradła, nikomu nic się nie stało jeśli nie licząc drobnych urazów u ojca i strachu u dzieci.

Całą sytuację uwieczniono na nagraniu, które później opublikowano w sieci.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzef brukselskiej policji znokautowany podczas zamieszek. Tajniak z torebką nie pomógł (video)
Następny artykułUrban przebrał się za Jezusa (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również