UDOSTĘPNIJ
fot. publicdomainpictures.net

Tego nikt się nie spodziewał. Spokojne picie piwa w zaciszu własnego ogródka skończyło się dla mężczyzny z południa Polski tragedią. Jego przypadek jest przestrogą dla innych.

W Trześni w województwie świętokrzyskim, 46-letni mężczyzna postanowił zawalczyć z upałem i napić się zimnego piwa. Niestety dla niego było to ostatnie piwo w jego życiu. Niedługo otwarciu butelki mężczyzna odstawił ją na krótką chwilę. Wtedy do jej wnętrza wleciała osa, zwabiona słodkim zapachem.

Kiedy nieszczęśnik znów z niej pociągnął, do jego gardła wpłynął także owad. Ukąsił go i spowodował reakcję alergiczną, która doprowadziła do spuchnięcia dróg oddechowych i odcięcia dopływu tlenu do płuc i mózgu. Rodzina 46-latka natychmiast wezwała pogotowie ratunkowe i w oczekiwaniu na przyjazd karetki, podjęła próbę jego reanimacji. Gdy na miejscu zjawili się medycy, było już za późno. O godzinie 13;52 lekarz stwierdził zgon.

W 2006 w podobny sposób zmarła aktorka Ewa Sałacka. Artystka połknęła osę, znajdującą się w butelce z sokiem. Ta ukąsiła ją w usta, zaczynając wstrząs anafilaktyczny, co spowodowało śmierć.

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzykuje się spektakularna porażka Waszczykowskiego
Następny artykułTak kochanek szantażował nagą Maryle Rodowicz
Wiadomości Pikio

Wiadomości z Polski i ze Świata

Zobacz również