UDOSTĘPNIJ

Służbowe auto szefa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, uczestniczyło w koszmarnej kolizji. Po zbadaniu okoliczności, policja właśnie oznajmiła, kto jest odpowiedzialny za wypadek. Funkcjonariusze bez wątpienia wskazują winnego.

Mowa o koszmarnym wypadku, do którego doszło w Opolu kilka tygodni temu. Specjalne dochodzenie policji trwało do dzisiaj. W końcu udało się ustalić, kto był winowajcą i doprowadził do niebezpiecznej kolizji.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny wypadek pięknej gwiazdy! Drastyczne zdjęcia obrażeń

Wypadek limuzyny Jacka Kurskiego

 54-letni kierowca skręcając w lewo, uderzył w prawidłowo jadącego opla. Sprawca nie przyjął mandatu i dlatego cała sprawa wkrótce trafiła do sądupodaje opolska policja wskazując na kierowcę limuzyny Kurskiego.

Do sądu w Opolu trafił już wniosek wysłany przez policjantów badających sprawę.

Jak mówi Anna Rempalska z biura prasowego opolskiego sądu, wniosek dotyczy ukarania Grzegorza K., 54-letniego kierowcy Jacka Kurskiego. To właśnie ten mężczyzna ma być odpowiedzialny za karambol na jezdni.

ZOBACZ TAKŻE: Kurski w opałach. TVP podzieli los TVN!

To nie pierwszy wypadek z udziałem najważniejszych polityków w Polsce należących do obozu władzy Prawa i Sprawiedliwości. Od momentu przejęcia władzy przez formację Jarosława Kaczyńskiego, doszło do wypadków m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, dwukrotnie premier Beaty Szydło (w okolicach jej miejscowości oraz podczas wizyty w Izraelu) czy ministra Antoniego Macierewicza.

źródło: fakt.pl

Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]


Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSyn polskiej legendy przerywa milczenie! Wstrząsające słowa
Następny artykułOFICJALNIE! Jest nowe stanowisko dla Macierewicza
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również