UDOSTĘPNIJ
Fot. Flickr (Lukas Plewnia)

Robert Biedroń, którego internauci coraz częściej łączą z potencjalnym startem w następnych wyborach prezydenckich, w wymowny sposób skomentował przyjazd pary książęcej Cambridge do Polski. Co zaskakujące, tym razem zrobił to jednak przy użyciu popularnego w sieci mema. Jego zwolennicy są zachwyceni.

– Lekcja demokracji by Prezydent RP – napisał na Facebooku Biedroń, dołączając do posta fotografię wykonaną podczas spotkania Andrzeja Dudy, księcia Williama oraz ich żon.

Pod uwiecznionymi na zdjęciu postaciami internauta odpowiedzialny za stworzenie grafiki dodał: „W Polsce też teraz mamy taką jakby monarchię”, co w zamyśle autora wypowiedzieć miał prezydent. Post bardzo szybko zdobył ogromną popularność.

Jak widać, Robert Biedroń nie powstrzymał się przed skomentowaniem bieżącej sytuacji politycznej w kontekście wizyty książęcej pary. Jego zwolennicy byli jednak zachwyceni prostą formą przekazu. Post był bardzo wymowny i konkretny, ale powstał bez użycia wulgaryzmów, czy agresji. Przeciwnicy prezydenta Słupska także oczywiście się pod nim uaktywnili, jednak stanowili zdecydowaną mniejszość.

Fot. Facebook
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również