UDOSTĘPNIJ
fot. kamienskie.info

Wybory prezydenckie w drugiej turze przebiegają bez większych incydentów. Jak informuje RMF24 jak dotąd zanotowano jedynie przypadki, które nie będą jednak miały żadnego wpływu na głosowanie.

Do drobnych incydentów doszło między innymi na Śląsku. W pierwszym przypadku w Wałbrzychu mężczyzna wyniósł z lokalu wyborczego kartę do głosowania a w drugim w Brzegu Dolnym ktoś zniszczył plakat jednego z kandydatów.

Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza frekwencja do godziny 12.00 wyniosła 17,4% uprawnionych do głosowania.

Sędzia TK Wojciech Hermeliński poinformował także, że w całym kraju nie doszło do poważniejszych przypadków zakłócenia ciszy wyborczej. W kilku miastach w Polsce zdarzyły się jednak drobne incydenty polegające na niszczeniu plakatów jednego z kandydatów a w sieci umieszczono film agitujący za jednym z kandydatów.

PKW poinformowała również, że oficjalne wyniki poznamy najpóźniej jutro o północy. Wyniki nieoficjalne będą znane jednak od razu po zakończeniu głosowania dzisiaj o 21.00, podadzą je największe ogólnokrajowe stacje telewizyjne.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: rmf24

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułIkonowicz poszukiwany na polecenie sądu, działacz ukrywa się
Następny artykułRosjanie oburzeni nową polską grą. „A może horror o Smoleńsku?”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również