UDOSTĘPNIJ

Jarosław Kaczyński już od tygodnia nie pokazał się publicznie, a na temat jego kondycji zdrowotnej trwają liczne spekulacje. Teraz na jaw wyszły wstrząsające informacje na temat stanu zdrowia lidera PiS.

To prawdziwy szok dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Choć mówiono, że Jarosław Kaczyński jest jedynie przeziębiony, to światło dziennego ujrzała właśnie straszna informacja. Prezes cierpi z powodu wyjątkowo złośliwego i groźnego wirusa, który wywołał u byłego premiera niezwykle wysoką gorączkę.

Feralna wizyta na cmentarzu

Jak twierdzi rzecznik PiS Beata Mazurek, prezesa partii pogrążyła wizyta na grobach 1 listopada.

Wszystko przez to, że kiedy poczuł się źle nie został w domu, tylko pojechał m.in. we Wszystkich Świętych na grób matki – wyjaśnia Mazurek.

Z powodu choroby Kaczyński odwołał już m.in. swoje spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą ws. reformy sądownictwa, a także piątkową naradę kierownictwa PiS ws. rekonstrukcji rządu. Lider PiS nie pojawił się również na kongresie założycielskim nowej partii Jarosława Gowina.

Prof. Jadwiga Staniszkis twierdzi, że prezes PiS z powodu kiepskiej kondycji i znużenia niebawem odejdzie z życia politycznego.

– Sądzę, że Kaczyński jest zmęczony i czeka na moment, w którym będzie mógł wycofać się na drugi plan – twierdzi socjolog.

Źródło: nczas.pl

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również