UDOSTĘPNIJ

Portal Pikio.pl rozwija się w znakomitym tempie i  bije rekordy poczytności w rankingach co miesiąc zostawiając za plecami kolejne media. Z racji tego, otwieramy się na nowych ludzi i chętnie nawiążemy współpracę właśnie z Tobą.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Pikio.pl wyślij swoje zgłoszenie na naszego redakcyjnego maila rekrutacja@pikio.pl

Kogo szukamy? 

 – Najlepiej jeśli jesteś z Warszawy – wtedy będziesz mógł pracować w naszej redakcji, razem z dotychczasowym zespołem, który w razie potrzeby wesprze Cię i podzieli się swoim doświadczeniem. Jeśli jesteś spoza stolicy to nic straconego! Będziemy kontaktowali się przez internet!

 – Studentów – mile widziane kierunki humanistyczne w tym głównie dziennikarstwo, a także marketing medialny i reklama. Bycie studentem nie jest jednak niezbędne!

 – Twórców newsów, którzy lubią pisać, interesują się polityką, wydarzeniami na świecie, rozrywką i wszystkim co możecie znaleźć u nas na portalu. Szukamy osób ze wszechstronnymi zainteresowaniami.

– Osoby chcące współtworzyć zespół marketingu i reklamy Pikio.pl

– Osoby zainteresowane współpracą przy nowym projekcie, czyli telewizji internetowej Pikio TV!

Właścicieli fanpage na Facebooku powyżej 10 000 polubień

Nie krępuj się, pisz na Rekrutacja@pikio.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKorwin-Mikke: Kaczyński na kolanach powinien przepraszać za traktat lizboński
Następny artykułPotężna eksplozja we francuskim metrze
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również