UDOSTĘPNIJ

W ostatnich tygodniach liczba ataków motywowanych nienawiścią do imigrantów zwiększyła się. Oczywiście wpływ miało na to brutalne morderstwo po kradzieży coli, którego imigranci dopuścili się na Polaku w Ełku. Teraz problemy mają inni właściciele kebabów.

We Wrocławiu kilka dni temu nieznani sprawcy wybili szybę w prowadzonym przez Kurda lokalu Serdar Darwish. Mieszkańcy postanowili pomóc mu naprawić szkody, jednak ten powiedział, że pieniądze odda na dom dziecka, bo są to osoby znacznie bardziej potrzebujące niż on. Od tej pory w lokalu przy – o ironio – ulicy Jedności Narodowej – znajdowała się puszka z datkami na ten cel.

Nieznany sprawca postanowił ukraść puszkę, w której do tej pory uzbierano już ponad dwa tysiące złotych.

– Nie wiem co mam powiedzieć. Te pieniądze miały być przekazane dla tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy. To się nie mieści w głowie. – komentuje właściciel kebaba.

– Brak mi słów. W tej chwili jestem tylko i wyłącznie wściekła. Na szczęście jest nagranie z monitoringu bo w lokalu są kamery. Ja upubliczniłam ten film na Facebooku. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy go rozpoznają. W tej chwili będę składać zeznania na policji. – dodaje Laryssa Kowalczyk, pomysłodawczyni zbiórki.

Policja poszukuje odpowiedzialnego złodzieja. Jest to mężczyzna mający około 30 lat, 180 cm wzrostu o szczupłej budowie ciała.

32 KOMENTARZY

 1. To był taki polski robin hood, zabrał bogatym dzieciom z domu dziecka, i da samemu sobie na jabola czy jakiś nacjonalistyczny gadżet, koszulkę z napisem „śmierdź wrogą oiczyzny” albo opaskę onr.

    • No imigrantom nie uchodzi inaczej tylko kosa między żebra. Każdy z nich ma przygotowane noże. Choć tego nie widać bo się uśmiechają

     • Gdzie to przeczytałeś, w magazynie neonazista24 czy innym brudnatnym szmatławcu dla podludzi banderowców?

      Z tego co widać w newsie, to jakiś biały katolik i pewnie rasista okradł dom dziecka.

    • Nie musiałem czytać tylko mieliśmy przykład brunatnych panów kebaba wyznających nazistowską ideologię z koranu :)))))

    • ja też uważam że powinniśmy dać kebabiarzom przyzwolenie na dźganie nożami takich polskich śmieci co kradną

     • problem w tym że jak będzie kebabów odpowiedni dużo to będą dźgać wszystkich kto im się nie podoba.

   • Prawiczki prawiczki i inne nacjonalistyczne zwierzęta. Jeśli wy kraść, bić ludzi, gwałcić i palić wioski, jak to nacjonaliści robili przez lata, to wg was ustawka, propaganda, albo to nie wy, nawet swoich największych bogów takich jak hitler, czy bandera, próbujecie się wypierać.

    Ale jak jakiś narkoman próbuje okraść budę z żarciem, a jakiś chłop o podobnej mentalności dresa sprzedaje dresowi kosę, to wielka tragedia, i przestępca staje się męczennikiem.

    • skad pewnosc ze ten złodziej ma prawicowe poglady? moze to członekKOdu albopartii Razem oni uwielbiaja okradać innych

 2. Bardzo dziwne to nagranie.Podchodzi jeden z pracownikow wydaje sie, ze wchodzi w pogawedke z „puszkowcem”(nie widac ale szarpaniny nie ma).Drugiego z obslugi nie interesuje i nie wzbudza zainteresowania i niepokoju. Po wyjsciu brakuje podniesienia tel.(np. Policja! KRADNA-BIJA PRZYBYSZA!.Musialo nie byc podniesionych glosow i sprzeciwow zwyczajnie” tak owszem wez sobie”.Z zaistnialej scenki mozna powiedziec co tylko chcesz, moze tez byc przyzwolony,zamowiony napad.

  • sama jesteś dziwna, jak kieszonkowiec ukradnie ci portfel to na nagraniu z monitoringu też to będzie wyglądać na ustawkę

 3. Pani Larysa od kilku lat sprasza kolorowych do Polski. Poprawna lewaczka przekładająca Hindusów i Arabów nad rodaków.

  • rodacy nie potrafią przyrządzić porządnego kebaba czy otworzyć własnego interesu i wyjeżdżają do niemca na ogórki

 4. Typowy polak katolik w dresie, patus żyjący z zasiłków, 500+ i kradzieży, ale nie to przecież katolik welki polak bo ma koszulkę pro patria z pokrwawionym orzełkiem za 150 zł i nasterydowanego orzełka bijącego araba na czapce, to na pewno prowokacja lewaków!

  • ale z ciebie frajer.. Widac teraz jak na dłoni skąd biora sie takie stereotypy, nie z prawdy tylko z głowy jakiegoś debila. Po czym wnosisz, ze to Polak bo w tekście nic na ten temat nie ma, albo skąd wiesz ze katolik? albo ze żyje z 500+ ?? po czym wnosisz ze nosi koszulkę patriotyczną? żadnej z tych rzeczy nie widac na nagraniu, za to wyraźnie widac ze masz jakas obsesje i że gówno, które czytasz nauczyło cie jakiejś chorej nienawiści do własnego narodu. Stąd łatwo wywnioskować, ze to jakieś lewackie gówno nafaszerowało Cie tym jadem.

 5. Zawsze się znajdzie jakiś złodziejaszek… mam nadzieję ze go szybko złapią i odda jeszcze więcej kasy na ten dom dziecka…

  • a co on ma wspólnego w patriotyzmem?? dlaczego niektórzy tu pisza o patriotach, nacjonalistach itd?? jak złodziej kradnie Polakowi to jest zwykły złodziej, a jak ten sam kradnie ciapatemu to musiał być nacjonalista??

 6. Ludzie dlaczego piszecie cos o nacjonalizmie i patriotyzmie?? Złodziej to złodziej, jak kradnie polakowi to jest zwykłym złodziejem, a jak ten sam ukradnie obcokrajowcowi to wiażecie go z nacjonalistami? złodziej to złodziej, wszystko mu jedno komu kradnie.. Dlaczego próbujecie ten czyn przypisać patriotom czy nacjonalistom??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ