UDOSTĘPNIJ

Grafik tygodnika wSieci się nie popisał. Periodyk zamieścił na okładce zdjęcie modela z wyszukiwarki Getty Images dość nieudolnie doklejając do niego głowę Donalda Tuska. 

Podpis na okładce brzmi „Tusk już nie wróci. Wybrał unijne luksusy”. Najprawdopodobniej wokół numeru nie byłoby takiego szumu, gdyby nie fakt, że grafik totalnie zawalił sprawę. Internauci zauważyli, że Donald Tusk z okładki to przerobiony model do znalezienia nawet przez wyszukiwarkę Google. Oryginalna grafika ma znak wodny Getty Images. Wyszukiwarka zawiera mnóstwo innych fotografii modela.

Graficy dodają, że jakość przerobienia modela również pozostawia wiele do życzenia i jest porażką tygodnika, który zdecydował się na umieszczenie tak słabej pracy na okładce numeru. Z kolei prawicowcy narzekają, że graficzna wpadka odciąga potencjalnych klientów od tematu i ośmiesza przeciwników Donalda Tuska.

tusk grafik2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAwantury w USA. Meksykańscy wyborcy Trumpa do przeciwników: Wracać do Meksyku! (video)
Następny artykułJarosław Kuźniar odchodzi z TVN
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również