UDOSTĘPNIJ

Ostatnio w Bratysławie miała miejsce ogromna jak na Słowację manifestacja przeciwko przyjęciu 785 imigrantów z Afryki oraz islamizacji Europy. Doszło do starć z policją i aresztowania 140 demonstrantów. Część z nich przerwała zjazd downhillowców. 

Downhill to ekstremalna odmiana kolarstwa polegająca na zjeździe po stromych stokach. Gdy manifestacja miała miejsce, downhillowcy mieli swoje zawody. Podczas zjazdu okazało się, że na trasie pojawiła się grupa protestujących antyislamistów, którzy przełamali barierki i weszli na trasę zawodów.

Wszystko dlatego, że część protestujących z 15-tysięcznej manifestacji wdała się w burdę z policją. Zamaskowani demonstranci weszli więc na trasę zjazdu zakłócając zawody. W pobliżu trwała walka z funkcjonariuszami policji, którzy użyli gazu. W stronę kordonu regularnie leciały kamienie i śmieci.

Demonstranci napadli też na arabską rodzinę, którą obrzucili butelkami.

Złośliwi komentują, że przerywając zawody downhillowców źle zrozumieli hasło „zakaz pedałowania”.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzydło: Polska wstąpiła do UE w 1993 roku
Następny artykułZnana ekolog prawie zabiła psa. Zrobiła go wegetarianinem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również