UDOSTĘPNIJ
źródło: thesleuthjournal.com

Nieprawdopodobne, kolejny wypadek żołnierzy Stanów Zjednoczonych w Polsce. Staranowali samochód Polaków, jeden z samochodów był w płomieniach.

Do wypadku doszło na drodze z Nowogrodu Bobrzańskiego do Żagania. Amerykańscy żołnierze zderzyli się z samochodem osobowym marki Citroen. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy wypadek z udziałem wojsk amerykańskich.

Jak informuje portal gazetalubuska.pl do wypadku doszło, kiedy obydwa pojazdy wchodziły w zakręt. Pojazd wiozący żołnierzy przejechał przez podwójną ciągłą, prawdopodobnie nie wyrabiając się na zakręcie i uderzył w samochód osobowy, który znajdował się po przeciwległej stronie pasa.

Wybuch pożaru

Obydwa pojazdy po czołowym zderzeniu wypadły z drogi. Co więcej, wóz z żołnierzami przewrócił się i zapalił. W wyniku wypadku ucierpiała co najmniej jedna osoba – Polak jadący osobówką.

Przyczyny wypadku będzie badać Żandarmeria Wojskowa, droga jest całkowicie zablokowana.

To nie pierwszy raz

W połowie września ciężarówka należąca do kontyngentu wojsk USA w Polsce dachowała na autostradzie A18. O wypadkach z udziałem sojuszniczych żołnierzy w pierwszych tygodniach ich pobytu w Polsce było na tyle głośno, że sprawą postanowił zainteresować się sam minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Źródło: wiadomości.wp.pl

Kto ma lepszą armię: Polska czy Ukraina? PORAŻAJĄCA różnica!


20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również