UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/barbaranowacka

Niestety sytuacja wygląda tak, że od 25 lat naszego państwa nie stać na zakup specjalistycznego sprzętu i należy się cieszyć, że powstała Wielka Orkiestra. Wolałabym, aby problemy systemu opieki zdrowotnej rozwiązywano instytucjonalnie, ale ewidentnie jest to niemożliwe, bez względu na to jaki rząd był u władzy.

WOŚP zapewnia nie tylko sprzęt medyczny. Uczy też wolontariatu i zaangażowania; uczy, że warto poświęcić trochę swojego czasu, żeby zrobić coś dobrego, a efekty tego dobra widać.

Smuci mnie hipokryzja dzisiejszej prawicy, która nie popiera Wielkiej Orkiestry, gdyż jest to akcja świecka i apolityczna.

Moja aukcja dla WOŚP zakończona. Tęczowa parasolka za 1825 zł. WOW! Jestem bardzo poruszona hojnością:) Jesteście wspaniali :) I gratuluję osobie która zwyciężyła. A wrogów radości, wspólnoty i WOŚP żółć zalewa dziś wyjątkowo gdyż znów zbierzemy masę kasy by pomóc dzieciakom, osobom starszym i szpitalom.

Barbara Nowacka

3 KOMENTARZY

  1. Oj durna Baśka znów sie publicznie kompromituje. Państwa nie stać?!! Nic, że cała zbiórka p. Owsika, to ledwo 0,07% rocznego budżetu NFZ…. a p. Owsik nie daje do NFZ więcej niż połowy tej zbiórki rocznie

    • Ups. Nieaktualne dane. W tym roku budżet NFZ to ponad 77 miliardów. A Owsik zebrał 41 milionów, (z czego w tym roku dobrze będzie jak kupi sprzętu za połowę), czyli 0,05% Uratował polską służbę zdrowia tak samo, jak 172 tys. Ukraińców zgłoszonych do ZUS z 2 miliionów pracujących ratuje nasze emerytury

  2. Co to za bezmyślny bełkot? „naszego państwa nie stać na zakup specjalistycznego sprzętu” – jakie są braki w wyposażeniu i czy to stanowi główny problem w niedostatku opieki medycznej? A co z kontraktami i niedostatkiem personelu? (ten sprzęt musi ktoś obsługiwać, serwisować itp.)
    „Uczy też wolontariatu i zaangażowania” no dobra skoro tak to np woluntariat młodzieży nie powinien wpływać na ocenę z sprawowania OK?
    „Smuci mnie hipokryzja dzisiejszej prawicy, która nie popiera Wielkiej Orkiestry, gdyż jest to akcja świecka i apolityczna” a ktoś (poza panią Basią ) stawiał taki zarzut? Odnośnie apolityczności to zarzuty prawicy jeśli były to dokładnie przeciwne do przedstawionych przez panią Basię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ