UDOSTĘPNIJ

Każdy pasjonat Kosmosu i życia pozaziemskiego słyszał o Strefie 51, w której – jak przekonuje spora część miłośników – ma miejsce wiele niewyjaśnionych i skrzętnie ukrywanych sekretów dotyczących kosmitów. W sieci pojawiła się relacja, z której możemy się dowiedzieć, że kierownictwo Strefy 51 zna przynajmniej 3 obce cywilizacje, z czego jedna jest dosyć nieprzyjemna.  

Skrzętnie ukrywane przez władzę sekrety wokół tajnej bazy w Strefie 51 ulokowanej na pustyni w stanie Nevada nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat budzą ogromne emocje wśród miłośników Kosmosu i inteligentnego życia pozaziemskiego.

Emocje rosną tym bardziej gdy byli pracownicy z takich czy innych powodów decydują się, by zdradzić kilka tajemnic jednej z najbardziej strzeżonych baz wojskowych na świecie.

ZOBACZ TAKŻE – Zbliżyli się do Strefy 51. Spotkała ich przykra „niespodzianka” (video)

W sieci pojawiła się relacja, z której możemy dowiedzieć się, że kierownictwo Strefy 51 ma wiedzę o przynajmniej trzech obcych cywilizacjach pozaziemskich, z czego jedna jest określana mianem „wrogiej”.

Jak przekonuje autor nagrania, mieszkał on w sąsiedztwie byłego pracownika Strefy 51, który wyjawił mu, że nie jesteśmy sami.

 – Powiedział mi: Znasz pas Oriona? Masz tam trzy gwiazdy, dwie z nich leżą do siebie równolegle a trzecia, która jest mniejsza od nich, ulokowana jest trochę na lewo. To właśnie przy tej gwieździe mieszkają ci źli obcy – relacjonuje mężczyzna.

Jak wyjaśnia dalej, „dobrzy obcy” wyglądają podobnie do tych, których znamy z filmów tj. duże głowy osadzone na niskich i szczupłych ciałach, szary kolor i pokaźnych rozmiarów czarne oczy.

ZOBACZ TAKŻE – Naukowcy odkryli dziwne zachowanie gwiazd. „To sygnały od obcych cywilizacji”

Z kolei ci źli, są wysocy o brązowym kolorze skóry, agresywni i – jak twierdzi były pracownik Strefy 51 – ich zapach daje się wyczuć z dużej odległości, ponieważ jest dosyć charakterystyczny i bardzo nieprzyjemny dla ludzkiego nosa.

Były wojskowy pracujący przez lata w Strefie 51 wyjawił również w jaki sposób rzekomi obcy mieliby podróżować w przestrzeni międzygwiezdnej w bardzo krótkim czasie. Mianowicie napęd jaki wykorzystują opiera się na – uwaga – „niczym” tj. jak stara się wyjaśnić relacjonujący wyznanie byłego pracownika, są oparte na nieznanych ludzkości właściwości „przestrzeni” (być może chodzi tutaj o czarną materię?).

Nagranie zawierające relację z rozmowy z byłym pracownikiem Strefy 51 obejrzało do tej pory ponad milion osób. Prezentujemy je poniżej i zostawiamy je do waszej oceny.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCórka Komorowskiego ujawnia wszystkie szczegóły. „Tak zmanipulował mnie dziennikarz TVP”
Następny artykułNowa fura Toma Hanksa. Gwiazdor zachwycił Polaków
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również