UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów w Polsce, Kuba Wojewódzki na jednym z portali społecznościowych pożegnał się ze swoimi widzami dając do zrozumienia, że odchodzi z TVN-u. Zaskoczeni fani zaczęli snuć teorie, a sam Wojewódzki od tego czasu milczy. 

Kilka godzin temu na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawił się tajemniczy post. Ni z tego ni z owego, dziennikarz pożegnał się ze swoimi widzami i podziękował im za wytrwanie z nim przez ostatnie dziesięć lat.

 – 10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Do widzenia – napisał na portalu społecznościowym celebryta.

ZOBACZ TAKŻE – Wojewódzki zapłacił 100 000 zł za „spuszczenie wpie*dolu” Różalskiemu (video)

Od razu wśród jego zaskoczonych widzów zaczęły pojawiać się różne teorie. Jedna z nich mówi o tym, że ostatnie ekscesy Wojewódzkiego przelały czarę goryczy i doszło do konfliktu pomiędzy nim a kierownictwem stacji, w wyniku którego postanowiono zakończyć współpracę.

ZOBACZ TAKŻE – Wojewódzki skazany przez sąd. W sprawę zaangażował się MSW

Inna z teorii – do której przychyla się więcej internautów – mówi, że jest to kolejna z prowokacji Wojewódzkiego. Na wzór ostatniej związanej z jego ślubem z modelką Renaty Kaczoruk, która okazała się kłamstwem stworzonym na potrzeby kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej. Być może chodzi również o jubileuszowy 300. odcinek programu, jednak wtedy – jak przekonują szukający odpowiedzi internauci – we wpisie nie pojawiłoby się „dowidzenia” – choć może to właśnie umyślny zabieg, by zwrócić na siebie uwagę.

wojewodzki

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOstateczny cios w ISIS? Zaczyna się operacja odbicia ich stolicy
Następny artykułWałęsa apeluje do Niemców: „Ratujcie naszą demokrację, nawet wyrzućcie z Unii”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również