UDOSTĘPNIJ

Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do udziału w jego programie „Kuba Wojewódzki Show” w TVN. Dziennikarz w pierwszym odcinku swojego show po wakacjach zaapelował do prezydenta by ten przyjął jego zaproszenie.

Jak przyznał Wojewódzki „trudno znaleźć osoby, które są dalej od siebie” niż on i urzędujący prezydent jednak postanowił go zaprosić by skonfrontować ich „programy” w bezpośredniej rozmowie.

– Trudno chyba w Polsce znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my. Zapraszam serdecznie, niech pan pokaże, że potrafi pan wyciągnąć rękę do takiej kreatury jak ja. To będzie piękny gest – zwrócił się do prezydenta Wojewódzki.

Dziennikarz wyraził też nadzieję, że prezydent Duda mówiący o potrzebie odbudowania wspólnoty przyjmie jego zaproszenie.

Panie prezydencie, panie Andrzeju, jestem starszy, więc chyba mogę na ty, zapraszam serdecznie, pan wzywa do odbudowy wspólnoty, to jest świetne miejsce – powiedział Wojewódzki.

Nie obyło się również bez żartów. Wojewódzki ostrzegł, że po jesiennych wyborach może już nie być okazji do spotkania z uwagi na możliwość wygranej formacji, która bardzo dobrze używa cenzury.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: Kuba Wojewódzki Show

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDorota Wellman przeznaczy 300 tys. zł honorarium na cele charytatywne
Następny artykułNiemcy chwalą Kopacz. „Tylko ona chce przyjąć uchodźców”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również