UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/Monika Miller

Coraz większą popularność medialną zdobywa wnuczka Millera. Monika Miller pochwaliła się przed internautami na swoim profilu na Instagramie metamorfozą, której poddała się przed świętami.

Fani są podzieleni jak nigdy i rozpoczęli żywą dyskusję na temat zmian w wyglądzie wnuczki polityka. Monika pochwaliła się, że poddała się koloryzacji, zagęszczeniu i przedłużaniu włosów. Większość internautów pochwaliła jej metamorfozę i pozytywnie odniosła się do jej nowej fryzury. Jednak znalazło się też bardzo dużo osób, które negatywnie skomentowały jej przemianę.

ZOBACZ TAKŻE: Nie powstrzymali NAMIĘTNOŚCI nawet na imprezie. Wnuczka Millera i jej chłopak…

Wnuczka Millera obiektem negatywnych komentarzy

Sporo osób zarzuca wnuczce Millera, że nie widzi żadnej różnicy w jej wyglądzie sprzed i po metamorfozie. Internauci piszą, że gdyby nie to, że ma słynnego dziadka, nikt by się nią nie zainteresował. Wielu z nich nie podoba się styl i wygląd Moniki, o czym poinformowali w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE: Na to czekali jej fani! Wnuczka Millera w ostrej, erotycznej sesji zdjęciowej

– Niech jeszcze sobie tatuaże na twarzy zrobi, będzie bardziej rozpoznawalna i dziadek będzie dumny z wnuczki:) – skrytykowała anonimowa użytkowniczka.

– Ten krowi kolczyk jak wyjmie, to może będę mógł na nią spojrzeć – skomentował internauta.

– Gdzie ta nowa fryzura? a co się zmieniło, bo nie widzę? – napisał jeden z użytkowników, po czym drugi odpowiedział mu, że zmianą jest to, że przeczesała włosy z lewa na prawo.

fot. instagram

Źródło: instagram.com

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również