UDOSTĘPNIJ

Włoska policja coraz częściej musi zmuszać tamtejszych właścicieli hoteli do przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki pod swój dach. Budzi to oczywiście ogromny sprzeciw rodowitego społeczeństwa, jednak władze coraz gorzej radzą sobie z kryzysem imigracyjnym i coraz większą liczbą przybyszy. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy jedną z wielu takich sytuacji. 

Jednym z głównych „pierwszych przystanków” na drodze imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki do Niemiec i Wielkiej Brytanii są Włochy. Mimo, że na terenie południowoeuropejskiego kraju jest mnóstwo obozów dla imigrantów to wciąż przybywa ich coraz więcej co zmusza tamtejsze władze do rozlokowania ich w prywatnych hotelach.

To oczywiście budzi ogromny sprzeciw właścicieli obiektów, którzy robią wszystko by do tego nie dopuścić, wliczając w to zabarykadowanie drzwi, nawet własnym ciałem. W sieci pojawił się reportaż jednej z włoskich telewizji, na którym możemy zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Luigi Folgli, 80-letni właściciel jednego z hoteli, do którego zostali przydzielenie nielegalni imigranci próbuje ze wszystkich sił obronić swoją własność, co koniec końców mu się nie udaje.

Jak dowiadujemy się również z lokalnych mediów, hotelarz trafił później do szpitala, ponieważ zesłabnął w wyniku zaawansowanego wieku i stresu.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTurcja oszalała? Weźmiesz ślub, kary za gwałt nie będzie
Następny artykułFantastyczny wynalazek Szwajcarów. Ich czekolada ma pomóc w walce z bólami miesiączkowymi
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również