UDOSTĘPNIJ

Do prawdziwego horroru doszło we Włoszech, w mieście Fiugii nieopodal Rzymu. Muzułmańscy imigranci grupowo brutalnie zgwałcili szefową placówki imigracyjnej. 

Włosi są w szoku. Muzułmanie, którymi przez 6 miesięcy opiekowała się placówka imigracyjna dokonali zbiorowego gwałtu na jej szefowej. Następnie próbowali ją zabić. Grupa imigrantów zdemolowała obiekt i pobiła pracowników, którzy przez pół roku udzielali im pomocy. Sprawcami zbrodni są dwaj siedemnastolatkowie i jeden szesnastolatek z Egiptu.

Z agresywną częścią imigrantów z krajów muzułmańskich problem ma coraz więcej obszarów Europy. Ostatnio do polskiej części internetu trafił film, na którym widać jak londyńscy imigranci przepędzają policję imigracyjną.

Skarżą się również funkcjonariusze z Francji, którzy boją się pracować w Calais, gdzie tysiące imigrantów starają się przedostać do Wielkiej Brytanii. Ostatnio głośno było również o ataku w szwedzkiej Ikei, którego dokonał imigrant z afrykańskiej Erytrei.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: roma.corriere.it, pamelageller.com, tgcom24.mediaset.it


Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: roma.corriere.it

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł