UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Jerzy Mazgaj, właściciel firmy Alma, w wypowiedzi dla portalu Puls Biznesu oświadczył, że przygotowuje rezydencję w Monako, do której się przeniesie po ewentualnej wygranej PiS wyborach parlamentarnych. Według przedsiębiorcy wygrana Andrzeja Dudy zapowiada rychły powrót „IV RP”, która na przestrzeni lat stała się synonimem państwa policyjnego.

W Polsce zadziała kula śniegowa, na jesieni wygra PiS, a ja nie chcę żyć w IV RP. Przedsiębiorca, który prowadzi wiele spółek, nie może jeszcze dodatkowo stresować się tym, że o 6 rano zapukają do niego służby, a niestety to całkiem prawdopodobne – powiedział Mazgaj.

Przedsiębiorca dodał, że w związku z zagrożeniem powrotu „IV RP” ma trzy miesiące na przygotowanie rezydencji w Monako gdzie zamierza wyemigrować.

Alma Market S.A. to polskie przedsiębiorstwo handlu detalicznego zatrudniające ponad 2000 osób, od 1994 notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Właściciel ogólnopolskiej sieci 39 delikatesów oraz pierwszego krakowskiego hipermarketu, otwartego w 1995 r.

bh, źródło: pb.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Snajper” ostrzelał autobus PKS z Jasła
Następny artykułUE zniosła limity produkcji mleka – producenci niezadowoleni
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również