UDOSTĘPNIJ

Po ewidentnej porażce Janusza Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich, w których zdobył nieco ponad 3% głosów, w szeregach jego nowej partii znów zaczyna wrzeć. Przemysław Wipler – jedna z czołowych twarzy KORWiN-y – wyraźnie odciął się od ataku Janusza Korwin-Mikkego na Kukiza podczas debaty prezydenckiej w TVP.

Przemysław Wipler, który po odejściu z PiS wsparł szeregi zwolenników Korwin-Mikkego, opublikował na facebooku „oświadczenie”, w którym wyraźnie sugeruje że atak na Kukiza był błędem i obarcza odpowiedzialnością za ten ruch samego Korwin-Mikkego i jednego z jego bliskich współpracowników.

fot. facebook
fot. facebook

Wśród komentujących pojawiły się głosy, że Wipler po przegranej Korwina zauważył potencjał Kukiza i będzie teraz dążył do indywidualnego przyłączenia się do mającej powstać formacji muzyka. Zwolennicy partii przestrzegli także Wiplera przed wywlekaniem „brudów” na forum publiczne i w większości zaapelowali do polityka o nie prowokowanie kolejnego rozłamu w środowisku korwinistów.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz zaproponował Dudzie i Komorowskiemu debatę
Następny artykułEmbrion, czyli co?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również