UDOSTĘPNIJ
źródło: facebook.com/robertwinnickipubliczny

Bawi mnie, kiedy publicyści i politycy związani z partią rządzącą narzekają na „główny nurt”.

Po pierwsze, Szanowni Państwo, od co najmniej roku nie ma już żadnych wątpliwości, że to Wy jesteście głównym nurtem pod każdym względem. Po drugie i jednak ważniejsze, szanowni „niepokorni” – centroprawica ideowo, po roku 89 zawsze była w „głównym nurcie” życia politycznego.

1) Główny nurt popierał i popiera bezalternatywne podporządkowanie się UE – Wy też.

2) Główny nurt popierał i popiera politykę wschodnią opartą o paradygmat giedroyciowski, a nie kresowy – Wy też.

3) Główny nurt popierał i popiera „kompromisy” w sprawach kulturowych i bioetycznych, które prowadzą do niszczenia tradycji, rodziny i obyczajów – Wy też.

4) Główny nurt popierał i popiera kolonialny model gospodarki, opartej na dominacji zachodnich podmiotów. Wy, centroprawica, mimo, że dziś mówicie troszkę inaczej – też. Zwłaszcza, że poza mówieniem i slajdami Morawieckiego nic istotnego w tym kierunku nie zrobiliście.

To, że w większości pochodzicie z trochę innych frakcji PZPR i Solidarności niż centrolewicowa część głównego nurtu nie znaczy, że nim nie jesteście.

I nie zakryjcie tego dużą ilością patriotycznej retoryki, biało-czerwonych flag oraz zdjęć z biskupami. Powoli ale nieubłaganie zbliża się czas, w którym Idea Narodowa zajmie miejsce okupowane przez demoliberalną centroprawicę.

Robert Winnicki

6 KOMENTARZY

 1. Cóż – przy następnych wyborach mogłaby zyskać prawica, jednak jest jedno „ale”.

  Jest kilka wspaniałych postaci na prawicy. Co trzeba zrobić? Jak trzeba Wami wstrząsnąć, abyście w końcu połączyli siły?

  • @Krzysztof Wiewiur – popieram w 100%, dlaczego polska prawica nie potrafi ponad podziałami się połączyć i odsunąć tą bandę złodziei od jakiejkolwiek władzy?
   Najpierw się połączcie, dostancie do sejmu i doprowadźcie do usunięcia tej całej okrągłej 89 watachy z życia publicznego!!!
   Później będziecie mogli kłócić się o piredoły!!!!!!!!

 2. Co to za reklamówka?

  A nacjonały nigdy nie wejdą do głównego nurtu, wiecie czemu? Bo się tylko zrecie, onr z mw (onr potajemnie kocha się z b&h), nop z rn, co tam macie, zadrugę, czy innych automatołków, no i akcja z kowalskim, co teraz sam sobie coś kręci i promuje kebabownie. Dopóki się nie nauczycie zyć ze sobą, i dbać o wspólne dobro, a nie własne, to dalej tak to będzie wyglądać. Cały ten ruch narodowy i mniejsze grupki powinny wymienić liderów, starych całkowicie odciąć od swoich grupek i moze coś się poprawi.

   • Oj, zabolała prawda? Popatrz na to co się działo z tymi grupkami w ostatnich 3-4 latach. A to się dzielą, a to się bratają, a to się kłócą, a to nowe powstają. (Ładnie zrymowałem hehe).

    Nie popieram tej waszej ideologii nacjonalistycznej, ale jak już chcecie zaistnieć, to uporządkujcie ten cały bałagan i zmieńcie liderów, bo chłop który ucieka przed transformersem ze studia, czy inna dawna gwiazdka TVN, chłop po podstawówce co spece od PR pisali mu teksty, to chyba złe wzory. Naprawdę, nie macie ani 10 młodych ludzi, którym bardziej zależy na budowie partii, a nie na własnej karierze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ