UDOSTĘPNIJ
źródło: facebook.com/robertwinnickipubliczny

Morderstwo dokonane na Polaku w noc sylwestrową wywołało głębokie poruszenie w lokalnej społeczności i w całym kraju. Łączę się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.

O dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia.

Dlatego trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną.

Apeluję do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa. Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych.

Jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem.

Robert Winnicki

43 KOMENTARZY

 1. Winę ponosi policja, społeczeństwo, i obojętność. Młody chłopak znany policji próbował swoich sił z innym młodym człowiekiem. Widocznie ani jeden ani drugi nie mieli szacunku do drugiej osoby. Pierwszy wg świadków najpierw w bardzo rasistowski i chamski sposób obrażał obsługę i próbował okraść lokal, drugi nie wytrzymał i doszło do tragedii. Zbrodnia w afekcie i nic więcej, ale że winny obcokrajowiec to cała akcja jest medialna, i cała masa nacjonałów i patologii próbuje na tym robić politykę. Do tego zdemolowane dwa lokale, zaatakowani policjanci w samym tylko ełku, a w reszcie kraju brunatne patole próbowali zdemolować restauracje hinduską, której właściciel nie jest nawet muzułmaninem, kilku ciemniejszych chłopaków zostało pobitych, i jeszcze parę innych zdarzeń. No i akcja niejedzenia kebaba kilka tygodni po tym jak kandydat na prezydenta nacjonalistów, kowalski (0% hehe) reklamował inną budę z kebabem.

  Kilka dni później w krakowie jeden gość zabił przypadkowego przechodnia, bo przypominał mu kogoś. Dlaczego nacjonały i podobne patole nie krzyczą równie mocno o tej zbrodni dokonanej przez białego katolika. Dlaczego nie obrzuciliście restauracji gdzie pracował kamieniami, dlaczego? Bo to nie medialne i nie można dalej krzyczeć jak to „imigranci są rasistami i jak gardzą Polską”.

  • Podaj informacje kto i kogo zabił w Krakowie.

   Po za tym ten twój wywód to bardziej sen ćpuna na jawie i lewacka prowokacja pisana z powodu tego, że lewactwo zostało ośmieszone i zdeprecjonowane. Stąd róznego rodzaju paszkwile, aby wylać z kodomickich trzewi faszystowski jad i zbydlęcenie.

   Prawda jest tak, ze w lokalu został zatrudniony bandyta. Chłopak wziął 2 butelki napoju i zawołał do obsługi ze jego kolega zapłaci. Bandyta pracujący w lokalu złapał za nóż (a nie musiał, mógł się z nim rozprawić gołymi pięściami ) i z premedytacją zadźgał chłopaka.

   Jak to widać, zboczone lewactwo bez zasad i kręgosłupa moralnego, potrafi tylko wylewać jad, kłamać i szczuć ludzi przeciw sobie.

   • chociaz nicki zmieniaj, bo kazdy widzi twój i juz wie ze będzie bełkot pokroju tv republiki czy innego wydawnictwa spółki srebrna.

    • W jakim celu mam zmieniać? nie jestem lewacką spierdoliną bez kręgosłupa moralnego. Prawda jest jedna i nie potrzebuje się ukrywać się pod różnymi nickami.
     jeśli reprezentujesz typowego lewaka swoją osobą, to nie dziwię się że kodomici sa zdolni tylko do ciamajdanu.

   • Żałosna gnida. Teraz to jest chłopak? A nie szmaciarz, złodziej i drobny bandzior co potwierdziła prokuratura? Poza tym skąd ta prawda? Z centrali? Bo powoli dochodzę do wniosku, że nikt z własnej, nieprzymuszonej woli nie spędzałby tyle czasu wypisując na tym portalu takie brednie. No, chyba że mu za to płacą… Jak tam mu było? Szafernaker? Plus, po tym poście dziwie się, że potrafisz w ogóle napisać słowo „moralny”. Plus numer dwa to naprawdę zadziwiająca zdolność wspomnienia KODu w dowolnym, komentowanym temacie. Obsesja? Czy norma do wyrobienia? Bo to, że cie uwiera jak gacie w dupie to już ustaliliśmy.

    • Wyrażaj się jaśniej, bo w tym twoim bełkocie Maciuś, ciężko się doszukać sensu.
     A kodomici to oszuści i złodzieje, cała Polska o tym wie, no poza rzecz jasna kodomitami :D

     • Nie zapomniałem. Ale spełnić twoje życzenie jest dla mnie wileką przyjemnością :) kodomito :D

  • Dlatego właśnie musimy się trzmać jak najdalej od lewackich socjalistyczno-komunistycznych systemów i wymysłów marksa, lenina, hitlera i stalina.

   • Piekło zamarzło! Zgadzam się. Tylko jak to pogodzić z programem PiS, który jakby nie patrzeć podpada pod narodowy socjalizm?

    • Nie do końca. Pis to przede wszystkim rekonstrukcja przedwojennej sanacji, która w obecnych realiach ma na celu zniwelowanie różnic między okradzionym społeczeństwem, a złodziejską kodomicką elytą, która jak dotąd czuła sie panami motłochu, jak się o własnym narodzie wyrażały platfusy i kodomici.
     Socjalizm nigdy się nie udał, więc nie uda sie i teraz, acz pierwszy krok w postaci odwrotu lewactwa został dokonany.

     • A którzy to „KODomici” wyrażali się o narodzie per „ciemny”? Przypomnisz mi cytat? No i na razie niwelowanie różnic polega na tym, że jak oni kradli, to teraz my możemy.

     • Udowodnij że obecna władza zrobiła jakiś przewał w stylu np. platfusianej afery Amber Gold.

     • Buhahahaha…
      A odpowiedziałeś mi już na temat zerwania kontraktu na Caracale i znajomości Ministra Rozbrojenia Narodowego z lobbystą pracującym dla producenta Black Hawk’a?

     • Widze że dostajesz spazmatycznych odruchów, co sugeruje że zdrowie psychiczne nie teges :D
      odpisałem ci na temat caracali, ale Pikio usuneło wpis, prawdopodobnie z powodu 2 linków do niezależna i wpolityce które tam zamieściłem.

     • Uuu, słabiutko coś… Najpierw Pikio kasuje (chyba pierwszy raz w swojej historii), a teraz tekst za długi i kopii nie ma bidulek. Podciągnij gacie z kostek, bo nie przystoi tak z gołą dudą stać.

     • Przy zamieszczaniu postu na szczycie ukazał sie napis sformatowany kursywą, ze post czeka na moderację. Niestety psot się nie wyświetla, więc nie przeszedł przez moderację z powodu tych linków jak mniemam.
      Zamiast zachowywac się jak dziecko, napisz maila do Pikio i zapytaj się czy sa moderowane i usuwane komentarze z portalu.

     • Heh, to teraz ja się zachowuje jak dziecko? Poza tym to ty masz problem. Ja swoje powiedziałem w temacie. Ale ostrzegam. Jeśli chodzi o tematy militarne to wpotylicę i zależną możesz sobie w dudę wsadzić. Jak zaczniesz z poziomu Polski Zbrojnej, Defence24 to możemy pogadać. A póki co dobranoc. I niech ci się KOD przyśni…

     • I wszystko się wydało :) Maciuś nie dość że jest zlewaczałym kodomitą, to i jeszcze megalomanem :D Do takiej osobowości to nawet nie podchodź :D
      Faktycznie idź sie prześpij dziecko, może przyśnią ci się łapówki za caracale :D

     • Oj Ryżu, Ryżu… A posta dalej jak nie było, tak nie ma. Coś cie to Pikio musi nie lubić bardzo, jak tobie jako jedynemu posta nie chcą puścić. A ty nadal stoisz z gołym tyłkiem, bo nawymyślałeś pierdoł, a jak cię ktoś na konfabulacji złapał to się miotasz, łżesz jak pies i grasz na zwłokę. Na razie to się wydało, że jedyne co masz do powiedzenia to przychodzi od Szafernakera w mailu na początku zmiany. Więc tylko ad personam możesz próbować pokryć swoją IGNORANCJE (he,he,he), bo źródła branżowe są już poza twoim zasięgiem. Długo tu na Pikio nie siedzę, ale już jesteś synonimem trolla o malutkim rozumku…

     • Nie ma to jak zobaczyć Maciusiu, gdy kodomita od słowa do słowa popada w coraz większą megalomanię. Wystarczy być tylko nieco cierpliwy i już po chwili zaczyna się z lewactwa wylewać kodomiczny obraz typowego zjeba z ego wyższym od himalajów D: Jesteś szczególnym tego przypadkiem, co nie da się ukryć, zapewnia moc uciechy i zabawy :D

     • Jak tam malutki siurku? Puścili już posta? Czy nadal blokują? Fajnie jest patrzeć jak się wijesz pod butem jak gadzina, bo na temat nic do powiedzenia nie masz. Zostało tylko plucie żółcią. Ale uważaj, bo z tej pozycji naplujesz sobie na brodę.

   • hitler to nacjonalista, a wg róznych teorii politycznych tercetysta, bądź wg teorii podkowy skrajna prawica. Proszę o jakieś niepropagandowe źródło, wg którego hitler to lewicowiec?

    • Stalin nakazał swoim propagandystom rozgłaszać że hitler to skrajna prawica. W ten sposób oddalał od komunizmu i socjalizmu skojarzenia z zbrodniczą działalnością socjalistycznego hitlerowskiego ustroju, przy okazji deprecjonując prawicowe ugrupowania, zgodnie z zasadą że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.
     Skorzystaj z wyszukiwarki, to nie boli.

     • Oh rly? Bo sam Benito określał się jako prawicowiec. A Nazizm to przecież niemiecka odmiana faszyzmu.
      Idąc za najbardziej banalną definicją skrajnej prawicy:
      Nacjonalizm/szowinizm – check,
      Autorytaryzm – check,
      Antykomunizm – check,
      Korporacjonizm – no tu nie ma łatwo; ale jeśli promowanie własności prywatnej i konkurencji rynkowej nazywa się Socjalizmem, to ja jestem Rasputin…

     • No co w związku z tym? czego to ma dowodzić? że hitler nie był narodowym socjalistą, a banderowiec nie jest szowinistą?
      Nie odlatuj Maciuś, skup się :D

     • Nieee no, Panie. Jak pisałem powyżej czytać ze zrozumieniem to cie uczyć nie będę. Zgrywanie idioty już ci chyba tylko zostało.

     • Typowe wyparcie kodomity. Przedstaw dowód na to że hitler nie był narodowym socjalistą. Bo że stalin kazał wszystkim mówić że hitler był skrają prawicą, to już wiemy :)

     • Typowe mataczenie PiSowca. Ja mu pokazuje, że Nazizm to Skrajna Prawica, a ten chce dowodu na to że Hitler nie był Narodowym Socjalista…
      Kabaret…

     • Ale dowód Maciuś, na razie nic nie przedstawiłeś oprócz stalinowskiego bełkotu. mają rację psychiatrzy że kodomicja to stan zdziecinnienia umysłowego :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ