UDOSTĘPNIJ

Jeśli ktoś myślał, że po rozpadzie KNP, politycy Nowej Prawicy będą pochlebnie wypowiadać się o formacji KORWiN to się przeliczył. Cichy konflikt trwa, a Jacek Wilk w radiu TOK FM postanowił wbić szpilkę w lidera nowej formacji nazywając go „maskotką tworu Wiplera”. 

(zapis wypowiedzi) – No niech pan powie dlaczego Korwinolot ruszył w Polskę, a Nowoprawicolok jakiś, czy lot czy coś, nic nie ruszył w nic i macie jeden procent i nie macie podpisów, a Korwin ma. Przypomnę Państwu, bo nie wszyscy jesteście z prawicowej sitwy, że Nowa prawica, która współpracowała tak długo z Korwinem-Mikke nie jest już z Korwinem-Mikke. Korwin Mikke jest u siebie w partii Korłin – mówi kpiącym tonem dziennikarz TOK FM Jan Wróbel umyślnie przeinaczając nazwę partii.

– Nie tyle u siebie, co w najnowszym projekcie politycznym pana posła Wiplera. Ja się troszkę dziwię, że Pan Janusz Korwin-Mikke postanowił zwieńczyć swoją karierę jako maskotka najnowszego tworu pana Wiplera – odpowiedział Jacek Wilk, kandydat Kongresu Nowej Prawicy na urząd prezydenta RP.

W rozmowie w TOK FM Jacek Wilk zapowiedział, że odpowiedzią w sprawach gospodarczych jest wolny rynek, natomiast w trakcie kampanii należy głosić potrzebę napisania nowej konstytucji. Dodał, że w Polsce nie ma trójpodziału władzy, a skutkami tego jest brak niezależności sądów i patologiczny system stanowienia prawa.

źródło: TOK FM

fot. Youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDurczok zbadany wykrywaczem kłamstw. Są wyniki
Następny artykułChcesz pokoju, szykuj się do wojny.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również