UDOSTĘPNIJ
fot.newsweb.pl

Premier Węgier przemawiał ostatnio na zgromadzeniu Rady Diaspory Węgierskiej, która odbyła się w Budapeszcie. W swoim wystąpieniu poruszył problem imigracji w Europie.

Według Wiktora Orbana euroentuzjaści prowadzą działania, które mają na celu destrukcję państw narodowych, powołanie nowego tworu – Stanów Zjednoczonych Europy, a nawet wyparcie chrześcijaństwa.

Premier Węgier nie przebierał w słowach. Stwierdził, że europejscy przywódcy ściągają przesiedleńców po to, aby całkowicie przeobrazić nasz kontynent.

– Musi być jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że miliony ludzi innych kultur jest transportowanych do Europy… Innymi słowy stajemy przed faktem, iż polityka oparta na tradycji chrześcijańskiej i zgodzie narodów będzie zastąpiona czymś innym. Z braku lepszego terminu nazwijmy to Stanami Zjednoczonymi Europy – grzmiał.

Polityk uważa, że w przeciwieństwie do Węgier, które zbudowały umocnienia i ogrodzenia, UE nie chce bronić swoich granic. Orban nawołuje tym samym do przeciwstawienia się działaniom unijnym, które prowadzą do utraty tożsamości narodowej i pogłębiania kryzysu imigracyjnego.

źródło: nczas.com

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również