UDOSTĘPNIJ
Fot. wikimedia.org

Więzienie to miejsce, w którym osadzeni mają bardzo dużo wolnego czasu. Niekiedy daje znać o sobie ich kreatywność, która manifestuje się na najróżniejsze sposoby. Pewien więzień z Oklahomy zażył tajemniczą substancję i przeżył prawdopodobnie najgorszą przygodę erotyczną w swoim życiu.

32-letni penitencjariusz Dustin Lance, odsiadujący wyrok za włamanie i posiadanie nielegalnych substancji przeżył prawdziwy horror. Po zażyciu niezidentyfikowanej substancji, sprezentowanej mu przez kolegów spod celi zauważył, że z jego ciałem dzieje się coś dziwnego. Mężczyzna doznał po niej wzwodu, który za nic w świecie nie chciał ustąpić.

Nieodwracalne konsekwencje

Sytuacja, w której znalazł się Lance rozbawiła do łez zarówno jego współwięźniów, jak i pilnujących go strażników. To, co było świetnym ubawem dla pozostałych, dla mężczyzny było prawdziwą udręką. Wzwód trwał bowiem 91 godzin i po krótkim czasie zaczął sprawiać więźniowi ogromny ból. Jak się okazało, długotrwała erekcja miała poważne następstwa medyczne.

Dustina Lance’a ostatecznie zabrano do szpitala, jednak, jak się okazało, lekarze przyszli mężczyźnie z pomocą zbyt późno. Podczas trwającego prawie 4 dni wzwodu penis został uszkodzony, a zmiany są nieodwracalne. Więzień dostał skierowanie do urologa, ale wkrótce po hospitalizacji powrócił za kraty.

Więzień za swoje nieszczęście obwinia strażników, którzy, jak twierdzi, odmówili mu interwencji medycznej i zamiast zapewnić fachową pomoc, nabijali się z niego. W zamian za poniesione szkody, Lance domaga się 5 milionów dolarów rekompensaty.

Źródło: planeta.fm

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również