UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Майоров Владимир

Jak informowaliśmy wcześniej, Cristiano Ronaldo postanowił odejść z Realu Madryt. Od ogłoszenia decyzji przez sportowca dziesiątki ekspertów sportowych rozpoczęło spekulacje nt. tego, do którego klubu przejdzie jeden z najlepszych piłkarzy w historii.

Gwiazda Realu Madryt została ostatnio posądzona przez prokuraturę o zakładanie podejrzanych instytucji finansowych w celu ukrywania swoich prawdziwych dochodów.

Ronaldo, jak donoszą portugalskie i hiszpańskie media, oburzył się i nie godzi się na takie traktowanie ze strony władz Królestwa Hiszpanii. Niedługo po tym zdecydował, że odchodzi z hiszpańskiego klubu.

Po ujawnieniu w mediach informacji o rychłym odejściu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, sportowi eksperci zaczęli spekulować na temat tego, do którego z klubów przejdzie CR7. Początkowo sądzono, że wybór gwiazdy piłki nożnej padnie na Bayern Monachium – w mediach pojawiła się nawet informacja o tym, że niemiecki klub zabiega o Ronaldo.

Jak jednak udało się ustalić mediom, Ronaldo miał już uzgodnić ze swoim menadżerem, że ten zrobi wszystko, by Cristiano mógł zasilić szeregi… Manchesteru United, czyli klubu, w którym już grał, ukształtował się jako piłkarz, a potem – jako najdroższy zawodnik świata – przeszedł do Realu Madryt.

Przejście Ronaldo do innego klubu jest już na ostatniej prostej, jego menadżer oraz klub, do którego przejdzie będą musieli sobie jednak poradzić z problemami, które napotkają – w tym głównie ogromna cena jaką będzie musiał zapłacić Realowi przyszły klub CR7.

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również