UDOSTĘPNIJ
fot. http://maxpixel.freegreatpicture.com

Na pewno każdy z nas na co dzień używa YouTube, gdyż jest on zbiorem wielu teledysków, albumów czy filmików a co najważniejsze jest darmowy. O ile na komputerze cz laptopie nie ma z nim większych problemów, to z aplikacją mobilną jest już jeden spory kłopot. 

Płacisz to masz

Każdy wie, że kiedy chcemy czegoś posłuchać z wygaszonym ekranem, to niestety musimy skorzystać z innej aplikacji niż YouTube. Jednak taką możliwość daje nam płatna wersja YouTube Red, lecz osoby, które nie chcą wydawać pieniędzy, również mogą cieszyć się ulubionymi hitami dzięki jednemu z prostych rozwiązań.

Mamy sposób

Smartfony z systemem Android- Musimy uruchomić przeglądarkę Google Chrome a później włączyć YouTube. Następnie należy włączyć opcję wyświetlania wersji na komputer, przez co strona minimalnie zmieni swój wygląd. Następnie można już wybrać ulubiony hit i zaakceptować powiadomienia od YouTube o ile taka opcja się pojawi. Kiedy włączymy piosenkę będzie już możliwość zablokowania ekranu naszego urządzenia. Wyświetli się wówczas na nim odtwarzać z przyciskiem play. Gotowe

W systemie iOS sprawa ma się podobnie. Potrzebna jest tutaj jedynie inna przeglądarka, jaką jest Dolphin. Po wykonaniu danych kroków, musimy zamknąć aplikację i włączyć odtwarzanie w centrum aplikacji.

Dzięki temu rozwiązaniu możemy słuchać ulubionych utworów czy podcastów z YouTube całkowicie bez opłat. Nie mamy potrzeby pobierania zbędnych aplikacji, które przeważnie zawierają wirusy, które są w stanie pobierać prywatne dane.

źródło: www.planeta.fm

Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTydzień była muzułmanką. Przeżyła prawdziwy koszmar
Następny artykułPrawica w euforii. Niemcy zapłacą za zbrodnie II Wojny Światowej
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również