UDOSTĘPNIJ

Andrey Iłłarionow był przez 5 lat doradcą ekonomicznym prezydenta Władimira Putina. W programie Dzień Dobry TVN 28 listopada wypowiedział się między innymi na temat katastrofy smoleńskiej. 

„Żadne drzewo, żadna brzoza nie jest w stanie zniszczyć skrzydła takiego samolotu, to jest absolutnie jasne, poza wątpliwością. Dlatego musimy wiedzieć co tak naprawdę stało, musimy zadawać pytania. Wiemy, że oficjalny raport MAK-u zawiera pewne elementy czy odpowiedzi, które nie odnoszą się do rzeczywistości, czyli warunków panujących na lotnisku. Mimo to, wrak samolotu nadal jest w Smoleńsku, nadal nie został przekazany stronie polskiej. I powstaje pytanie, dlaczego?” – mówił były doradca Putina.

” Również pamiętamy, że po tej tragedii pojawiają się tak zwani „świadkowie” tejże sytuacji i okazało się, że byli to agenci służb specjalnych, a nie prawdziwi świadkowie. Dlatego musimy zrozumieć czemu to się stało?” – dodał.

– Dużo pytań, na które dziś nie znajdziemy odpowiedzi, ale warto je zadawać – powiedział zdumiony Marcin Prokop.


Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGwałcą lesbijki, by je… „naprawić”. Epidemia przemocy
Następny artykułMięso z psów w polskich barach? Straż zabezpieczyła tonę mięsa
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również