UDOSTĘPNIJ

Dorota Wellman została olejną ambasadorką akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii „Ramię w ramię po równość”. W swoim stylu przekonuje, że nie obchodzi jej kto z kim sypia. 

– Mnie proszę Państwa gówno obchodzi, kto z kim sypia, tylko jakim jest człowiekiem. Czy ktoś jest gejem czy lesbijką nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jestem otwarta na to, że świat jest różnorodny – mówi dziennikarka.

Wellman przekonuje, że ma bliskie pięć par znajomych, z których jedna jest jednopłciowa. Twierdzi, że nikomu to nie przeszkadza i wspaniale spędzają razem czas. Wszyscy akceptują parę uznając ją za pełnoprawny związek i rodzinę.

– Nie widzę różnicy między tymi parami. Nigdy nie wydawało mi się to dziwne ani wyjątkowe. Jak państwo mówią czasem „pedał czy lesba”. Ciekawa jestem, czy znają państwo chociaż jednego geja czy lesbijkę. Pewnie nie. 

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemcy będą odsyłać najagresywniejszych imigrantów do Polski
Następny artykułFrancja: 11-latek podciął żyły Polaka. Został wypuszczony na wolność
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również