UDOSTĘPNIJ

Dorota Wellman, felietonistka Wysokich Obcasów i dziennikarka TVN zaatakowała Janusza Korwin-Mikkego w finalnej części kampanii wyborczej. 

„Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że nie widział na oczy kobiety inteligentniejszej od siebie. To chyba łatwo wytłumaczyć. Inteligentne kobiety unikają głupich mężczyzn.” – pisze felietonistka.

Wellman udowadnia, że według Korwin-Mikkego kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia. Według niej poglądy lidera partii KORWiN są gorsze niż choroba weneryczna. Argumentuje to tym, że chorobę można wyleczyć.

Wellman zauważyła, że Korwin-Mikkego popierają głównie ludzie młodzi, dlatego postanowiła zaapelować do kobiet wspierających tego kandydata, by oddały głos na kogo innego. Jest oburzona, że rzekomo Korwin-Mikke chce odebrać kobietom prawa wyborcze, co w rzeczywistości nie znajduje się w programie jego partii.

W emocjonalnym tekście Wellman wymienia kontrowersyjne cytaty Korwin-Mikkego, a na sam koniec zwraca się bezpośredniego do niego pisząc: Spieprzaj dziadu!

 

źródło: wyborcza.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZaciskam zęby i głosuję na p. Komorowskiego
Następny artykułTanajno: JKM to zagłada i rozpacz, Palikot największy obłudnik
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również