UDOSTĘPNIJ

Węgrzy kontynuują bardzo nieprzychylną politykę wobec imigrantów. Władze właśnie zaczęły wyrzucać nielegalnych imigrantów z miast na… pola namiotowe.

Wcześniej schroniska dla uchodźców, którzy masowo napływają do Węgier, znajdowały się w miastach. Jednakże, zarówno władze jak i mieszkańcy nie chcą uchodźców w swoich dzielnicach.

Węgrom mają przeszkadzać tłumy imigrantów w miastach. Mieszkańcy są przerażeni faktem, iż w tym roku do kraju przybyło aż 81 0000 nielegalnych imigrantów, z których zdecydowana większość przekroczyła granicę z Serbią. To właśnie dlatego rząd Orbana postanowił wybudować kilkumetrowy płot odgradzający Węgry od Serbii.

To właśnie w tych okolicach powstało pierwsze pole namiotowe, do którego kierowani są nielegalni imigranci. Władze tłumaczą, że wykonują tego typu działania, gdyż imigranci i tak nie zasymilują się z Węgrami. Przebywają na tym terytorium tylko przejściowo, by niebawem udać się do Austrii i Niemiec. Serbia nie należy bowiem do strefy Schengen, a Węgry już tak. To właśnie dlatego uchodźcy bez większych problemów mogą kontynuować swoją podróż wgłąb Europy.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRyfiński: STOP dla uchodźców z Azji i Afryki
Następny artykułMEN chce posłać dwulatki do przedszkola
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również