UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/The A.V. Club

Wiele osób decyduje się na dietę bezmięsną z pobudek etycznych czy religijnych i nie zapowiada się, by wojna pomiędzy „roślinożercami”, a „mięsożercami” chyliła się ku końcowi. Istnieją jednak przypadki osób, które decydują się skończyć z dotychczasową dietą wege i na powrót zacząć jeść mięso. Jak wtedy reagują na pierwsze kęsy?

Odwieczna wojna pomiędzy wegetarianami, a tymi którzy nie stronią od posiłków mięsnych jest jak temat rzeka. Każda ze strona jest uzbrojona w swoje argumenty i raczej nigdy siebie nie przekonają do swoich racji.

Zdarza się jednak, że po stronie wegetarian, jednostki postanawiają zmienić front i swoją dietę, ale jak wyglądają ich reakcję gdy po raz pierwszy stykają się z mięsnym posiłkiem, które odmawiały sobie przez lata?

Postanowili to sprawdzić Stephanie Potakis, która od 22 lat nie miała w ustach żadnego mięsa oraz YouTubowy kanał The A.V. Club.

Reakcja Potakis na pierwsze kęsy jest… zaskakująca? Wieloletnia wegetarianka nie może nacieszyć się smakiem mięsa. Zobaczcie.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również