UDOSTĘPNIJ

Jodie Sinclair waży 177 kilogramów i pobrała już około 75 tys. funtów w ramach zasiłku. Mimo, iż rząd zaoferował jej pomoc i sfinansowanie operacji zmniejszenia żołądka, obywatelka Wielkiej Brytanii z Peterborough nie chce przejść zabiegu. Podoba jej się obecne życie. 

Kobieta w przeszłości prowadziła pub, teraz jest jednak zbyt otyła, by pracować. Podatnicy Wielkiej Brytanii muszą ją utrzymywać, bowiem odpowiada jej tego typu styl życia. Notorycznie odmawia poddania się zabiegowi, który pozwoliłby jej zrzucić nadwagę. Oznaczałoby to jednak utratę zasiłku i konieczność powrotu do pracy. Jodie Sinclair tego nie chce.

Sinclair w rozmowie z „Daily Mirror” przekonuje, że wcale nie je dużo. Kaloryczne w jej diecie mają być tylko śniadania w postaci bekonu i kiełbasy z tostami.

Hojny brytyjski system socjalny pozwala jej nie robić nic konstruktywnego, co jak widać odpowiada otyłej kobiecie. Podatnicy muszą ją utrzymywać i nie ma innego wyjścia z sytuacji, chyba, że Sinclair zdecyduje się skorzystać z darmowej operacji zmniejszenia żołądka.

źródło: openmagazyn.pl

fot. mirror.co.uk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiezależna.pl atakuje ks. Isakowicza za… wypowiedź znajomego
Następny artykułJKM i Wilk dla Pikio o podziale 560 000zł „Ten wpis JKM jest żenujący. To skandal”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również