UDOSTĘPNIJ

Były prowadzący telewizji Superstacja w bardzo ostrych słowach komentuje polską scenę polityczną i społeczną. Odszedł z mediów, aczkolwiek dalej komunikuje się ze swoimi widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na facebookowej stronie Kuba Wątły TV przekonuje, że w Polsce w bardzo szybkim tempie rośnie fala rasizmu. Postanowił podzielić się swoją opinią na temat rozgraniczenia Polaków i „polactwa”.

– Polacy – Ty, Ty i jeszcze Ty, Ty oraz Ty i cała reszta. Normalsi. Mają wyj*bane na to w co ktoś wierzy i czy wierzy, jaki ma kolor mordy, etc. Ludzie dzielą się tylko na dwie grupy: mądrych i głupich. Tyle – komentuje.

– Polactwo – banda pok*rwionych zjebów, którzy nienawidzą wszystkiego co jest inne od nich, karmią się nienawiścią do każdego, w każdym upatrując wroga. Wokół same spiski. Są przekonani o swojej wyjątkowości i wynikającej z niej misji zjebania Świata po całości. Biorąc pod uwagę szybko rosnącą falę rasizmu w polandii, czas napisać szczerze, w oparciu o prosty schemat: skoro każdy nie-biały to gówno, to POLACTWO JEST JASNYM GÓWNEM ZDATNYM JEDYNIE DO BYCIA BIEDNYM ŚMIECIEM – dodaje Wątły.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMussolini ukrył list do potomnych pod obeliskiem. Wiadomo już, o czym pisał
Następny artykułPolacy wśród najlepszych programistów świata
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również