UDOSTĘPNIJ

Mimo niskiej temperatury, warszawiacy koczują pod sklepem z obuwiem, by kupić sobie buty stworzone przez rapera Kanye Westa. Zgłaszają nawet ekspedientce, że idą do toalety, by nie stracić miejsca.  Wszystko po to, by być modnym lub zarobić na odsprzedaży. 

Raper stworzył model butów we współpracy z marką Adidas (Yeezy Boost 350). Chętnych na zakup obuwia jest tak dużo, że niektórzy zdecydowali się przez kilka dni koczować pod sklepem. Otuleni kocami czekają na produkt za 850 złotych.

Część klientów przekonuje, że chodzi o lans. Inni z kolei czekają na buty, by potem drożej je sprzedać. Wcześniej zapisali się na stronie internetowej sklepu i teraz muszą czekać w kolejce, pomimo nocnych mrozów.

Na miejscu pojawiła się drużyna z kanału Pyta.pl, która przepytała stojących w kolejce klientów, dlaczego tak się poświęcają i czy buty są tego warte.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPapież Franciszek znów zaskakuje. Dopuszcza antykoncepcję w pewnych warunkach
Następny artykułSondaż: 49% Polaków uważa, że sytuacja w kraju jest zła
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również