UDOSTĘPNIJ

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie doszło do skandalicznego incydentu z udziałem obywatela Niemiec pochodzenia tureckiego. 32-letni mężczyzna najpierw dopuścił się seksualnej napaści na przebywające tam Polki, a potem zaczął wykrzykiwać hasła obrażające naród Polski. 

Do incydentu z udziałem 32-letniego Turka doszło 22 stycznia na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Mężczyzna najpierw zaczepiał starsze kobiety, dwie z nich popchnięte przez rozwścieczonego Turka boleśnie upadły na chodnik. Potem obcokrajowiec zaatakował przechodzącą obok młodą kobietę – przycisnął ją do muru i zaczął obmacywać.

Na tym jednak nie koniec. Mężczyzna w międzyczasie wykrzykiwał łamaną polszczyzną wulgaryzmy obrażające polski naród tj. „jebać Polskę”, „Polacy to rasiści”.

Na miejscy szybko zjawiła się policja, która zatrzymała Turka. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu – we krwi miał 2 promile.

Mężczyzna przebywa aktualnie w jednym z warszawskich aresztów. Postawiono mu już zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, napaści seksualnej i zmuszenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz znieważenia narodu polskiego. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również