UDOSTĘPNIJ

Dwoje młodych ludzi siedzących w Bentleyu na parkingu pod supermarketem, spożywało posiłek na wynos. Po skończeniu konsumpcji, śmieci nie wyrzucili tam gdzie powinni i spotkała ich za to przykra niespodzianka. Wszystko za sprawą motocyklisty, który całą sytuację obserwował na bieżąco.

Kultura u kierowców nie jest chyba mocną stroną. Dwóch młodych Rosjan, którzy zaparkowali na trzech miejscach parkingowych, i w tym czasie spożywali posiłek z fast foodu, śmieci nie wyrzucili do kosza, lecz wprost na parking supermarketu.

Reakcja motocyklisty

Całe zdarzenie widział i nagrywał motocyklista, który zareagował na tę sytuację. Nie poinformował służb ale sam podjął działania i wymierzył młodzieńcom karę. Przed rozpoczęciem pościgu złapał reklamówkę ze śmieciami a po dogonieniu Bentleya, zapukał w okno i pokazał na tylne koło samochodu, przez co odwrócił uwagę pasażerów. W tej samej chwili wrzucił reklamówkę ze śmieciami do środka samochodu i pokazał im, że po sobie należy zostawiać porządek.

Po chwilowej wymianie nieuprzejmych zdań, motocyklista odjechał przeciskając się przez jadące samochody.

źródło: www.szokuje.pl

Ta polska wieś ZACHWYCA ludzi na całym świecie!

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSłynna dziennikarka TVN przerywa milczenie. Wyniszcza ją straszna choroba
Następny artykułStuhr OSTRO o odejściu Andrusa z Trójki. „Miarka się przebrała”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również