UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / MEDEF / youtube.com/RafaVideoart

Były prezydent, Lech Wałęsa, podczas jednego ze spotkań z internautami, oświadczył, że wystarczy mu jedynie 48 godzin, by przejąć władzę w Polsce. Jak podkreśla, zrobi to wtedy gdy nie będzie już innego wyjścia. 

Podczas jednego z ostatnich czatów z internautów, brylujący w sieci prezydent Lech Wałęsa, z typową dla siebie pewnością oświadczył, że jeśli będzie tego wymagała sytuacja to – mimo iż tego zdecydowanie nie chce – przejmie władzę w Polsce. Była głowa państwa potrzebuje na to jedynie 48 godzin.

Ja już nie chcę odgrywać żadnej roli. Jest możliwość na 48 godzin, prawdopodobnie. Wykonam tę brudną robotę, jak będzie trzeba. Prawdopodobnie, znając… przewidując, jak będzie się działo, będzie potrzeba, bym na 48 godzin miał więcej do powiedzenia – mówił Wałęsa.

Jak jednak zaznacza Wałęsa, po tym gdy upora się z obecnym obozem władzy, pałeczkę przejąć będą musieli młodzi.

 – Ale organizować przyszłość Polski powinni młodsi – jak Frasyniuk się podejmie, to będę mu pomagał. Ja jestem już zmęczony i stary. Wykonam brudną robotę, 48 godzin mi wystarczy, by tych ludzi poprzesuwać w odpowiednie miejsca… – przekonywał Lech Wałęsa.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: lech wałęsa na fb

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWojewódzki i jego fani kpią z Kempy. „Sexy, tłuste włosy”
Następny artykułPawłowicz atakuje Piaseckiego: Podobno po jednym browarze bije żonę i dzieci
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również