UDOSTĘPNIJ

Lech Wałęsa skomentował śmierć Andrzeja Wajdy. Były prezydent Polski przekonywał, że reżyser był wielkim człowiekiem, który wreszcie został doceniony. 

Andrzej Wajda był reżyserem filmu „Wałęsa. Człowiek z Nadziei”, który opowiadał o życiu byłego prezydenta. Nic więc dziwnego, że dziennikarze poprosili go o komentarz.

– Odchodzi wielki człowiek, wielki Polak, wielki patriota. Odchodzi do wieczności. Należą mu się wszystkie pochwały i pamięć – powiedział Wałęsa.

Oczywiście to nie te słowa spowodowały zmartwienie. Część Polaków zdenerwowała się jednak słysząc poniższą wypowiedź byłego prezydenta.

– A ja mogę dopowiedzieć: niedługo się spotkamy, spakowany jestem już – powiedział.

Wypowiedź jest tajemnicza, ale zmartwieni ludzie mają nadzieję, że życiu prezydenta nie zagraża żadna choroba, a Wałęsa nie miał na myśli tego, co nasuwa się słysząc podobne słowa.

Przypominamy, że Lech Wałęsa ma 73 lata i niestety cierpi na serce. Mamy nadzieję, że nic nowego nie dolega byłemu prezydentowi.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułIkonowicz: Zakazać eksmisji na bruk!
Następny artykułAmerykanie zdradzają jak będzie wyglądać III Wojna Światowa
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również