UDOSTĘPNIJ
fot. instagram.com/mmkaczynska/

To prawdziwy hit! Marta Kaczyńska żąda nowego przedmiotu w szkole. Czy dzieciaki będą musiały dokupić w przyszłym roku nowe podręczniki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Szczególnie, gdy przypomnimy sobie o tym co mówił Jarosław Kaczyński o… zwierzętach. 

Marta Kaczyńska chce, by dzieci w szkołach uczyły się jak traktować zwierzęta. Uważa, że jest do tego niezbędny nowy przedmiot.

– Ptaki, ssaki, a także wiele innych zwierząt, w tym nawet ośmiornice, dysponują analogicznymi zdolnościami. Podobnie jak u ludzi silne lub długotrwałe doznania negatywne, takie jak ból, głód, pragnienie, poczucie cielesnego skrępowania, a nawet samotność, są dla zwierząt źródłem cierpienia – pisze Kaczyńska w „Sieci Prawdy”.

– Należałoby wprowadzić do programu lekcji wychowawczych obowiązkowy cykl zajęć rozwijających wrażliwość dzieci i młodzieży na potrzeby naszych braci mniejszych. Tak, aby dla młodych ludzi oczywiste było, że zwierzęta odczuwają tak jak ludzie i że należy traktować je tak, by nie zadawać im cierpienia – dodaje.

Co o tym sądzicie?

 

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWitamy w polskim piekle. Gigantyczne kary za malowanie paznokci
Następny artykułPolicja z Piaseczna jak mafia. Tworzą własne prawo, zamykają za guziki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również