UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com/TVNpl

Z całą pewnością ten dzień zapadnie Remigiuszowi Skubiszowi w pamięci do końca życia. Uczestnik programu Milionerzy usłyszał bowiem pytanie za milion złotych. Hubert Urbański już szykował czek na główną wygraną. Skubiszowi kibicowali także gorąco widzowie przed telewizorami.

Uczestnik popularnego programu dał się poznać jako osoba błyskotliwa, sprytna i zabawna. Dzięki temu do końca programu zdołał zachować najlepsze z kół ratunkowych – pytanie do publiczności. Wszyscy byli pewni, że Skubisz będzie drugą w historii programu osobą, która zgarnie milion złotych.

Wszystko zmieniło się, kiedy Urbański przeczytał ostatnie pytanie. To brzmiało „Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?”. Odpowiedzi – rozum, bóg, miłość, czas. Nawet w tym momencie Skubisz miał pogodną minę. Widać było jednak, że nie zna odpowiedzi.

Zwrócił się więc do publiczności z zapytaniem. Niestety, ta pomoc uważana przez wielu za najlepsze koło ratunkowe, zawiodła go. Dwie odpowiedzi rozłożyły się niemal po równo, co wcale nie wyklarowało sytuacji Skubisza. Uczestnik zrobił wówczas to, co powinien każdy niepewny – podziękował za grę i wyszedł z połową najwyższej kwoty.

Urbański spytał go jeszcze, co by wybrał, gdyby kierował się intuicją. Skubisz odpowiedział, że strzelałby w odpowiedź „rozum”. Prowadzący wytłumaczył, że uczestnik dobrze zrobił, odchodząc z pieniędzmi, ponieważ poprawna odpowiedź to „czas”. Gdyby w tym momencie Skubisz zaznaczył nieprawidłową odpowiedź, straciłby w jednej chwili 460 tys. złotych.

źródło: twitter.com/MarcinLoboz
źródło: twitter.com

źródło: wp.pl

Jak wiele aut ma Dariusz Rosati? Kto by pomyślał! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również