UDOSTĘPNIJ

Wziąwszy jak co dzień pod lupę informacyjne pobojowisko jakim stał się w obecnej dobie internet moim patrzałom objawiły się wieści budzące sercowe zgnębienie. Oto – jak sami się obwołują – „bojownicy Mahometa” z krajów pustyni i oleju skalnego chełpią się rujnowaniem dziedzictwa ludzkiej populacji.

Kto silne opanowanie w sobie chowa niech spojrzy z uwagą na poniższy film uwieczniający barbarzyństwo suczych synów.

Unicestwiane przez podłych bisurmanów antyki to liczące sobie kilka tysiącleci dzieła sztuki asyryjskiej, sumeryjskiej, akadyjskiej i chaldejskiej zgromadzone w irackim muzeum. Nie możemy zapominać, że spadek po tych cywilizacjach to także nasze dzieje i nasze dziedzictwo!

Ziemski padół staje na głowie bo któż by obecnie uznał, że w odległych czasach gdy starzy bogowie popadli w niełaskę a świat w swe panowanie wziął Galilejczyk i jego czciciele, to nie kto inny jak właśnie Saraceni wiedzę o starożytności i jej dorobek zachowali.

Strach jeno pomyśleć, że na terytorium Syrii i Iraku gdzie owi islamiści wojaczkę prowadzą swe umiejscowienie ma niemalże 15 tysięcy stanowisk dziedzictwa ludzkości.

Bądź na bieżąco z moimi wpisami. Kliknij Lubię to!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAlkohol dobry na stres
Następny artykułRosja grozi: Wysłanie przez Polskę instruktorów na Ukrainę zaostrzy sytuację
Bogdan Huzar

Przeciwnik ochlokracji i mentalnej bolszewii, poddający krytyce prawicowe wstecznictwo i lewicowe burzycielstwo. Zwolennik mocnego i scentralizowanego przywództwa, swobody gospodarczej i własności prywatnej.

Zobacz również