UDOSTĘPNIJ

Wziąwszy jak co dzień pod lupę informacyjne pobojowisko jakim stał się w obecnej dobie internet moim patrzałom objawiły się wieści budzące sercowe zgnębienie. Oto – jak sami się obwołują – „bojownicy Mahometa” z krajów pustyni i oleju skalnego chełpią się rujnowaniem dziedzictwa ludzkiej populacji.

Kto silne opanowanie w sobie chowa niech spojrzy z uwagą na poniższy film uwieczniający barbarzyństwo suczych synów.

Unicestwiane przez podłych bisurmanów antyki to liczące sobie kilka tysiącleci dzieła sztuki asyryjskiej, sumeryjskiej, akadyjskiej i chaldejskiej zgromadzone w irackim muzeum. Nie możemy zapominać, że spadek po tych cywilizacjach to także nasze dzieje i nasze dziedzictwo!

Ziemski padół staje na głowie bo któż by obecnie uznał, że w odległych czasach gdy starzy bogowie popadli w niełaskę a świat w swe panowanie wziął Galilejczyk i jego czciciele, to nie kto inny jak właśnie Saraceni wiedzę o starożytności i jej dorobek zachowali.

Strach jeno pomyśleć, że na terytorium Syrii i Iraku gdzie owi islamiści wojaczkę prowadzą swe umiejscowienie ma niemalże 15 tysięcy stanowisk dziedzictwa ludzkości.

Bądź na bieżąco z moimi wpisami. Kliknij Lubię to!

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAlkohol dobry na stres
Następny artykułRosja grozi: Wysłanie przez Polskę instruktorów na Ukrainę zaostrzy sytuację
Bogdan Huzar
Przeciwnik ochlokracji i mentalnej bolszewii, poddający krytyce prawicowe wstecznictwo i lewicowe burzycielstwo. Zwolennik mocnego i scentralizowanego przywództwa, swobody gospodarczej i własności prywatnej.