UDOSTĘPNIJ

Fani golfa z Alabamy mieli okazję ostatnio podziwiać prawdziwego olbrzyma wśród aligatorów, który postanowił wybrać się na przechadzkę po polu golfowym. Gigantyczny gad wygląda imponująco. 

Pogłoski o ogromnym aligatorze w okolicy jednego z pól golfowych w amerykańskim stanie Alabama krążyły już od dłuższego czasu, jednak nikomu nie udało się do tej pory uwiecznić go na filmie.

Stan rzeczy zmienił się kilka dni temu gdy Charles Helms z Alabamy opublikował nagranie olbrzymiego aligatora przemierzającego spokojnie pole golfowe.

Według szacunków specjalistów, gad ma ok. 5 metrów długości i waży przynajmniej 400 kilogramów. Jest to najprawdopodobniej największy aligator spotkany przez człowieka i uwieczniony na filmie.

Olbrzym był tak gigantyczny, że autor nagrania początkowo nie wierzył swoim oczom i był przekonany, że są to ludzie przebrani za gada.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOto przykłady antyimigranckiego przekazu w „Angry Birds”
Następny artykułTusk wraca do Polski. Ma dość rządów Schetyny w PO
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również