UDOSTĘPNIJ

Dwóch nastolatków przebranych za ninja próbowało obrabować sklep Jewada Hayiha w Pittsburghu w stanie Pensylwania. Sądzili, że to będzie łatwy napad. Nie wiedzieli jednak, jak bardzo się pomylili, kiedy Jewad zza lady wyciągnął okazały miecz.

Całe zajście nagrała kamera umieszczona w sklepie. Dwóch rabusiów uzbrojonych było w maczetę, którą mieli zamiar sterroryzować właściciela. Jeden z nich wszedł więc za ladę i próbował wymusić na Jewadzie oddanie pieniędzy.

Doświadczony sprzedawca był jednak gotowy na ewentualność napaści, był więc uzbrojony w pokaźnych rozmiarów miecz. Czym prędzej wyciągnął go z spod lady i próbował rozbroić opryszka.

Mimo że do akcji wkroczył znajdujący się w sklepie klient i próbował złapać drugiego ze złodziei, obydwu udało się uciec. Nie wzbogacili się jednak o dodatkowe dolary z kradzieży.

Nagranie z monitoringu trafiło już do sieci i cieszy się niemałą popularnością.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: cbc.ca
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOcbc.ca
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułprof. Vetulani: Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia edukacji są niedorozwinięte
Następny artykułPolitycy traktują nas jak kretynów.
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również