UDOSTĘPNIJ
fot. wdbj7

Policja z Wirginii w USA poszukuje mordercy dwójki reporterów stacji WDBJ7. Mężczyzna otworzył do reporterów ogień z broni palnej podczas relacji na żywo w środę rano.

Kanał WDBJ7 tuż po zdarzeniu potwierdził, że doszło do postrzelenia dwójki ich reporterów podczas wywiadu na żywo. Na razie nie wiadomo jakimi motywami kierował się poszukiwany przez policję zabójca.

Natychmiast po zdarzeniu, w sieci pojawiły się nagrania wywiadu, podczas którego zostali zabici reporterzy amerykańskiej telewizji. Możemy na nim zobaczyć jak reporterka Alison Parker i jej gość, z którym przeprowadzała wywiad próbują uciec podczas gdy kamerzysta, który im towarzyszył upada na ziemię. Na nagraniu widać także ubranego na czarno mordercę (ok. 0;28 sek), który podąża za kobietami ciągle do nich strzelając.

Ofiarami nieznanego na razie mordercy są reporterka 24-letnia Alison Parker oraz jej 27-letni współpracownik, kamerzysta Adam Ward. Kobieta, z którą przeprowadzano wywiad została postrzelona w plecy i trafiła do szpitala.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: wdbj7.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDuda nie może spać w Pałacu, bo Komorowski po wyborach zlecił remont
Następny artykułChrońmy Polskę przed czerwoną zarazą!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również