UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/WVTM

Chris Gaither, 11-latek mieszkający w stanie Alabama w USA, stał się lokalną gwiazdą po tym jak zachowując zimną krew postrzelił złodzieja, który włamał się do jego domu.

Jak relacjonuje nastolatek, zauważył on włamywacza gdy był sam w domu. Złodziej schodził po schodach trzymając w dłoniach kosz z łupem. Chłopiec zachowując zimną krew, odszukał broń znajdującą się w domu i postanowił w ukryciu poczekać aż intruz zbliży się do niego wystarczająco blisko, by mógł oddać celny strzał.

Gdy bandyta spostrzegł nastolatka, zagroził mu, że go zabije, jednak chłopiec się nie przestraszył i wyciągnął broń. To jednak nie powstrzymało złodzieja i ruszył w stronę 11-latka, ponieważ uznał, że pistolet kaliber 9 mm nie jest autentyczny.

Chłopiec niewiele myśląc w chwili zagrożenia, oddał 12 strzałów w stronę włamywacza, z czego jeden trafił go w nogę. Jak później powiedział mediom, złodziej „płakał jak dziecko”.

 – Mam nadzieję, że wyciągnie nauczkę z próby włamania się do mojego domu i okradzenia go – powiedział chłopiec.

Jak się okazało, chłopiec doskonale wie jak posługiwać się bronią, ponieważ jego ojciec regularnie zabiera go na strzelnicę.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: the telegraph

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRekord „500+”. Najmłodsza matka z pieniędzmi
Następny artykułPrezydent wesoło komentuje wygwizdanie go na Narodowym: „Luuuz!”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również