UDOSTĘPNIJ

Jak podaje portal gryf24.pl 15 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego zorganizowano konferencję, na której zaprezentowano nowy znak rozpoznawczy województwa. Ma stanowić promocję gospodarczą pomorskiego w kraju i za granicą.

Radiogdansk.pl informuje, że prace nad logotypem trwały rok i pochłonęły 90tys. zł.

Entuzjastycznie o nowym logo wypowiadają się urzędnicy. Na łamach natemat.pl czytamy wypowiedź Marty Chełkowskiej z Urzędu Marszałkowskiego – „(…) wykrzyknik pełni funkcję zaczepki: poczekaj, zobacz, to jesteśmy my! Sądzę więc, że to logo ma szansę zostać zapamiętane i ma szansę spajać wszystkich”

Sam autor, Andrzej Pągowski zdradza portalowi natemat.pl, że nie może zdradzić wysokości swojego honorarium, zapewnia jednak, że wyniosło ono niewielki procent z 90tys. zł.

Ta wypowiedź zapaliła internautów, którzy sugerują że mogło dojść do kumoterstwa. Pod artykułem w natemat.pl pan Bartosz Siciński komentuje sprawę tak „Zdzichu mamy wolne 90 tysięcy, weź tego swojego kuzyna co by założył agencje i zatrudni jakieś nazwisko co by kwotę porządnie spożytkować… dzielimy się jak zawsze…”

Na pantagrueliczny komentarz pozwolił sobie również dziennikarz Marek Magierowski

obrazek 138

ds, źródła: gryf24.pl, radiogdansk.pl, natemat.pl, twitter.com
obrazek: nowe logo woj. pomorskiego autorstwa Andrzeja Pągowskiego

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolicja zneutralizowała przestępcę… rozjeżdżając go autem (video)
Następny artykułRaport: Wzrasta liczba incydentów o charakterze antysemickim
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również