UDOSTĘPNIJ

Mrożące krew w żyłach atrakcje zafundowała turystom obsługa jednego z hoteli w Turcji. Podczas gdy ci wypoczywali, zostali napadnięci przez uzbrojoną w karabiny i benzynę bojówkę Państwa Islamskiego. Jak się później okazało, był to tylko element programu artystycznego.

Do tej kompletnie nieśmiesznej sytuacji doszło w hotelu Icmeler w południowo-wschodniej Turcji. Odpoczywających przy basenie Brytyjczyków zaskoczyło nagłe wtargnięcie ekstremistów z Państwa Islamskiego. Jak się później okazało, byli to tylko przebrani animatorzy, którzy w ten sposób chcieli zafundować wczasowiczom kolejną rozrywkę.

Żadnej przyjemności w tym upozorowanym ataku nie widzieli jednak sami wypoczywający. Personel zaangażowany w tę wątpliwą atrakcję, był bardzo przekonująco przebrany. Aktorzy wyposażeni byli w atrapy broni i kanistry z cieczą, które oznaczono jako benzyna. Zaskoczeni ludzie byli przerażeni i zdezorientowani.

„Rozejrzałem się i wokół siebie zobaczyłem przy basenie mężczyzn ubranych po arabsku z bronią w ręku. Jeden z nich podbiegł do mnie i oblał mnie cieczą z kanistra, na którym widniał napis „benzyna”. Potem zbliżył do mnie zapalniczkę” – powiedział Brytyjczyk, będący w czasie akcji przy basenie.

Obarczony skargami pięciogwiazdkowy hotel broni się twierdzeniem, że zajście należało do programu artystycznego, było więc upozorowane i całkowicie niegroźne.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: rmf24.pl
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOrmf24.pl
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułK.-Mikke: UE to zastój gospodarczy, Polska powinna zawiązać sojusz z Rosją i Chinami
Następny artykułCzechy: posągi ukamienowanych kobiet w Pradze
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również